uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo
 

Budoucnost Čertovy rokle má jasné rozměry - 10. červen 2012

Stejně jako v minulých letech se i letos stala naše škola pořadatelem nejen kvalifikačních turnajů v minifotbale školních družstev, ale ve středu 12.května uspořádala i kolo finálové – krajské. Ve dvou kategoriích (mladší pro žáky 1.- 3.třídy, starší 4.- 5.třída) se utkalo dohromady 16 mužstev, která si svůj postup vybojovala v okresních kolech. Díky loňskému vítězství měla přímo v krajské soutěži své zástupce i naše škola. Obě družstva ve svých kategoriích patřila k nejlepším a jistě postoupila do finále.
 
   


V něm se mladší kluci utkali s mužstvem základní školy Pražská ze Znojma a jednoznačně zvítězili 5:0. Starší kluci prošli turnajem také bez ztráty bodu a i když ve finále svedli těžší souboj s kuřimskou základní školou v Jungmannově ulici, zvítězili 1:0 a vybojovali si tak postup na Svátek fotbalu do republikového finále v Jablonci nad Nisou. Gratulujeme!

Poděkování patří i žákům z 9.A, kteří vzornou pořadatelskou službou přispěli k bezproblémovému chodu turnaje. ZŠ Janouškova reprezentovali tito hráči:
Kat. A: 1.- 3.třída:
Stejskal Adam 2.A
Slavík Michal 3.B
Matula Fabián 3.B
Crha Daniel 3.B
Mach Marek 3.B
Pazdera Jakub 3.B
Hladký Marcel 3.B
Ševčík Radek 3.B
Rathouský Adam 3.B

Kat. B: 4.- 5.třída:
Krejčí Ladislav 4:B
Slunský Daniel 4.B
Jordan Filip 4.B
Kříž Dominik 4.B
Stavjař Michal 5.B
Pyš Marcel 5.B
Mach Jakub 5.B
Svoboda Martin 5.B
Lidmila Patrik 5.B
Urbánek Petr 5.B
Růsek Antonín 5.B
Svoboda Marek 5.B