Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo

Budoucnost Čertovy rokle má jasné rozměry

Stejně jako v minulých letech se i letos stala naše škola pořadatelem nejen kvalifikačních turnajů v minifotbale školních družstev, ale ve středu 12.května uspořádala i kolo finálové – krajské. Ve dvou kategoriích (mladší pro žáky 1.- 3.třídy, starší 4.- 5.třída) se utkalo dohromady 16 mužstev, která si svůj postup vybojovala v okresních kolech. Díky loňskému vítězství měla přímo v krajské soutěži své zástupce i naše škola. Obě družstva ve svých kategoriích patřila k nejlepším a jistě postoupila do finále.

V něm se mladší kluci utkali s mužstvem základní školy Pražská ze Znojma a jednoznačně zvítězili 5:0. Starší kluci prošli turnajem také bez ztráty bodu a i když ve finále svedli těžší souboj s kuřimskou základní školou v Jungmannově ulici, zvítězili 1:0 a vybojovali si tak postup na Svátek fotbalu do republikového finále v Jablonci nad Nisou. Gratulujeme!

Poděkování patří i žákům z 9.A, kteří vzornou pořadatelskou službou přispěli k bezproblémovému chodu turnaje. ZŠ Janouškova reprezentovali tito hráči:
Kat. A: 1.- 3.třída: