uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo
 

ZŠ Zemědělská přivítá návštěvu ze zahraničí - 30. listopad -0001


V úterý 23. února se na budově Vranovská, odloučeném pracovišti ZŠ a MŠ Brno, Merhautova 37, konala konference a workshop projektu č. CZ.1.04/5.1.01/12.00052 „Přenos zkušeností dobré praxe v oblasti vzdělávání a sociální integrace – Mentoři v České republice“ pořádané Česko-britskou o.p.s. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Konference se vedle zástupců Úřadu vlády ČR, MŠMT, KÚJmK, Zastupitelstva města Brna, odboru školství MmB, ÚMČ Brno-sever a dalších zúčastnili také čtyři hosté z Velké Británie, kteří se se všemi přítomnými podělili o své zkušenosti.

Všechny účastníky srdečně přivítala ředitelka školy a zahájila výstavu fotografií významných romských osobností. Pak následovalo vystoupení kroužku romských tanců a v závěrečném občerstvení byla představena tradiční romská kuchyně.

Po dopoledním bloku přednášek se po obědě konal workshop k dané problematice.
Všem účastníkům se na naší základní škole velmi líbilo a těší se na další setkání, které proběhne v září tohoto roku.


Mgr. Ivana Mazánková
koordinátor inkluzívního vzdělávání