uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo
 

Uzavírka Husovického tunelu a ulice Karlova - 24. červen 2024

Od 1. července do 18. srpna bude zcela uzavřený Husovický tunel i ulice Karlova. Řidičům nebude umožněno levé odbočení z Dukelské třídy do Provazníkovy, ani levé odbočení z Provazníkovy do Dukelské třídy. Níže najdete přehled omezení i objízdné trasy. Omezení dopravy je nutné kvůli projektu VMO Tomkovo náměstí, Rokytova. Ten se blíží do finální části prací.

Zdroj: kopemezabrno.cz

SOUVISEJÍCÍ ZMĚNY V MHD NALEZNETE NÍŽE.

OBRÁZKY SE PO ROZKLIKNUTÍ OTEVŘOU V PLNÉ VELIKOSTI V NOVÉM OKNĚ.

tomkovo nam 7 8 24 1

tomkovo nam 7 8 24 2

 

 

Výluka autobusů v ulici Karlově

Z důvodu další etapy výstavby Velkého městského okruhu bude od 6:00 v neděli 2. června 2024 do ukončení prací (předpoklad do 16. srpna 2024) vyloučen provoz v ulici Karlově.

autobus přeškrtnutý Autobusová linka 72 pojede v úseku Proškovo náměstí – Merhautova obousměrným odklonem ulicí Valchařskou.

• Vynechá tak zastávku Karlova v obou směrech.

• Zastávku Maloměřický most obslouží na tramvajové zastávce.

• Zastávku Tomkovo náměstí obslouží pod novým mostem, ve směru na Lesnou na autobusové zastávce, ve směru do Obřan na tramvajovém ostrůvku.

autobus přeškrtnutý Autobusová linka 75 pojede v úseku Proškovo náměstí – Židenice, kasárna obousměrným odklonem ulicí Valchařskou a Provazníkovou.

• Vynechá tak zastávku Karlova v obou směrech.

• Zastávku Maloměřický most obslouží na tramvajové zastávce.

• Navíc obslouží zastávku Tomkovo náměstí, v obou směrech v ulici Provazníkově, společně s okružními linkami.

info V souvislosti s postupem stavebních prací dojde od neděle 2. června 2024 k přeložení zastávek Tomkovo náměstí pro tramvajovou linku 4 pod nový most v ulici Tomkovo náměstí.

Autobusová linka N94 bude i nadále jezdit ulicí Valchařskou, zastávku Tomkovo náměstí obslouží obousměrně na tramvajových ostrůvcích, společně s linkou 4.

Schéma dopravních opatření naleznete ZDE.

Jízdní řády dotčených linek jsou k dispozici na webových stránkách Dopravního podniku města Brna v sekci Jízdní řády.

Dopravní podnik města Brna

vmo 6 8 24 dpmb 2