uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Vyhledání referenta OS podle místní příslušnosti k ulicím městské části

Alešova

Antala Staška

Antonína Slavíka

Arbesova

Auerswaldova

Babičkova

Barvy

Bendlova

Bieblova

Blažkova

Borová

Bratislavská – od 65 lichá, od 68 sudá

Bratří Mrštíků

Brechtova

Brožíkova

Břenkova

Buchtova

Cacovická

Cejl – od 71 lichá, od 66 sudá

Čekanková

Černopolní

Dačického

Demlova

Divišova

Dohnalova

Drápelova

Drobného – jen sudá

Dřínova

Dukelská tř.

Durďákova

Dusíkova

Elgartova

Erbenova

Fillova

Fišova

Francouzská

Fügnerova

Gargulákova

Habrová

Halasovo nám.

Hálkova

Hansmannova

Haškova

Heleny Malířové

Helfertova

Hlohová

Hoblíkova

Holubova

Horymírova

Hořejší

Husovická

Hvězdová

Hvozdíkova

Ibsenova

Jana Svobody

Janouškova

Jetelová

Ježkova

Jilemnického

Jugoslávská

Jurkovičova

Kalinová

Kaloudova

Kladivova

Klarisky

Klecandova

Klidná

Klokočí

Kobylín

Kohoutova

Kosatcová

Kotěrova

Krkoškova

Kunzova

Kupkova

Lesnická

Lieberzeitova

Liliová

Loosova

Loučná

Lovecká

Lozíbky

Lužova

Majdalenky

Malinová

Malý Růženec

Marie Majerové

Martinkova

Maškova

Mathonova

Melatín

Merhautova

Míčkova

Milénova

Mokrohorská

Mostecká

Muchova

Musilova

Na Klínku

Na Kovárně

Na Rychtě

náměstí 28. října

náměstí Republiky

náměstí SNP

Narcisová

Nejedlého

Netušilova

Nezvalova

Nouzová

Nováčkova

Novotného

Okružní

Pflegrova

Písečník

Plachtova

Pod Kaplí

Pospíšilova

Provazníkova

Přadlácká

Rotalova

Rovinka

Rozárka

Růženec

Rygle

Ryšánkova

Schodová

Schreberovy zahrádky

Seifertova

Sekaninova

Síčka

Skryjova

Sládkova

Slavíčkova

Slepá

Slezákova

Soběslavova

Soběšická

Soudní

Spolková

Sportovní nábřeží

Studená

Svitavská

Svitavské nábřeží

Sýpka

Šalounova

Ševcova

Školní

Španielova

Šrámkova

Štěpánkova

Těsnohlídkova

Tišnovská

Tkalcovská

Tomanova

Tomečkova

Tomkovo nám.

Traubova – jen sudá

Trávníčkova

Trávníky

Trtílkova

Třebízského

třída Generála Píky 2

Třískalova

U Dubu

Útěchovská

Vaculíkova

Valchařská

Velkomoravská

Venhudova

Volejníkova

Vranovská

Vyhlídka

Výzkumní

Weissova

Zátiší

Zdislavina

Zdráhalova

Zeiberlichova

Zemědělská

Zkratka

Zubatého

Zvonková

Žampachova