uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Hlasujte během února pro Rákosníčkovo hřiště na Lesné!

rakosnickovo hriste

Společnost Lidl Česká republika pořádá od roku 2012 projekt s názvem Rákosníčkova hřiště, v rámci něhož staví v okolí svých prodejen dětská hřiště s motivem této oblíbené pohádkové postavy. O tom, v blízkosti které z prodejen bude hřiště vybudováno, rozhoduje každoročně hlasování veřejnosti.
To letošní bude probíhat od 1. do 28. února a o posledních deset Rákosníčkových hřišť v něm budou soutěžit prodejny, které v uplynulých ročnících hřiště nezískaly. Šanci uspět tak má i prodejna na Okružní ulici.
Hlasovat můžete v uvedeném termínu na webových stránkách www.lidlrakosnickova-hriste.cz a prostřednictvím aplikace s názvem „Vyhrajte Rákosníčkovo hřiště“ na facebooku, přičemž každý den lze zaslat dva hlasy – jeden přes web a jeden přes facebook. V případě úspěchu prodejny na Okružní se předběžně počítá s tím, že by nové hřiště vyrostlo na místě toho současného ve Slavíčkově ulici, které je na Lesné jedním z mála dosud nezrekonstruovaných.