uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Finále participativního rozpočtu je tady. Jen VY rozhodnete! - 6. listopad 2018

pa ro 18 bannerDruhý ročník participativního rozpočtu Dáme na vás je ve svém finále. Od 1. do 22. listopadu můžete vybírat mezi 64 projekty z 19 městských částí, které navrhli přímo obyvatelé města Brna. Hlasovat můžete na damenavas.brno.cz z pohodlí vašeho domova nebo na všech pobočkách Knihovny Jiřího Mahena. K dispozici pro hlasování budete mít 5 kladných hlasů a 2 záporné. Jednomu projektu můžete udělit až 2 kladné hlasy. Šanci uspět mají projekty s největším počtem hlasů až do vyčerpání částky 30 milionů Kč. Kdo nemá rád elektronické hlasování na webových stránkách, může ve středu 14. 11. od 10:00 do 18:00 hlasovat fyzicky v Knihovně Jiřího Mahena na Kobližné. 
Městská část Brno-sever má ve finále 3 projekty: „Kašna? …a na Lesné?“, „Brno bez nedopalků“ a „Husovice! Znáte své ulice?“. Prohlédněte si videospoty těchto projektů i dalších na facebookové stránce Dáme na vás. Hlasujte pro své favority! Dáme na vás!

Kancelář participace MMB

pa ro 2018 2